The Bunkier - salon vr Poznań

The Bunkier to centrum rozrywki na najwyższym poziomie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie- poszukiwacze przygód, pasjonaci historii, zapaleni gracze. To świetne miejsce zarówno na imprezę firmową, jak i na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Skorzystaj z naszej oferty trzech pokoi ucieczki i kilkudziesięciu gier virtual reality (vr). Ucieknij na chwilę z Poznania i daj się wciągnąć w nowy wymiar rozrywki!

W The Bunkier Virtual Reality skupiamy się na jak najlepszym wykorzystaniem możliwości jakie daje ten tryb rozgrywek. Wirtualna rzeczywistość to nowy sposób na grę komputerową- za pomocą specjalnych gogli przenosisz się do sztucznego świata, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia twórców. Sprzęt najwyższej jakości, szeroki wybór gier również w trybie multiplayer, gadżety urozmaicające grę- to wszystko sprawia, że możesz mieć problem z rozróżnieniem, która rzeczywistość jest wirtualna, czyli rozszerzona. Duża przestrzeń do gry na czterech stanowiskach HTC Vive, profesjonalna obsługa i możliwość podglądu zmagań na dużym ekranie tworzą przyjazną, unikatową atmosferę która sprawi, że będziesz naszym stałym gościem naszego vr.

Aktualności

7 listopada 2015

Szukasz miejsca na małą imprezę? Może The Bunkier?

The Bunkier Escape Rooms to nie tylko miejsce, w którym możesz ze znajomymi przeżyć ponad godzinę świetnej zabawy, wypełnionej zagadkami, szyframi i tajemnicami, ale również świetna […]

Nasz sprzęt

HTC Vive

 

To niezwykły headset, który daje możliwość eksplorowania świata wirtualnej rzeczywistości na własnych nogach. Gogle charakteryzują się rozdzielczością obrazu 2160 x 1200 i częstotliwością odświeżania 90Hz, co sprawia, że wirtualna rzeczywistość nigdy nie wyglądała bardziej realnie. Natomiast specjalne kontrolery umożliwiają interakcję z wirtualnymi obiektami. Wszystko to sprawia, że przeżycia są jak najbardziej realne.

 
 
 

Komputery

 

Zadbaliśmy o to, żeby nasz sprzęt umożliwiał jak najlepsze doznawanie wirtualnej rzeczywistości. Nasze maszyny zasilające gogle HTC VIVE, zawierające kartę graficzną GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming, dają możliwość przeżywania wirtualnej rzeczywistości w najwyższej jakości! Ponadto nasze komputery nie tylko są super wydajne, ale też świetnie wyglądają.

 

Cennik

Koszt zabawy na jednym stanowisku w lokalu to 70zł za godzinę.Kontakt z The Bunkier

The Bunkier Virtual Reality - vr
ul. Kościuszki 68 (wgłąb uliczki)
61-818 Poznań


 kontakt@thebunkier.pl
 +48 730 088 291
 +48 600 759 985
 +48 574 488 222
 www.facebook.com/TheBunkier


 

Napisz do nas wiadomość, nasz zespół
odpowie na wszystkie wasze pytania w ciągu 24h