The Bunkier - salon vr Poznań

The Bunkier to centrum rozrywki na najwyższym poziomie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie- poszukiwacze przygód, pasjonaci historii, zapaleni gracze. To świetne miejsce zarówno na imprezę firmową, jak i na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Skorzystaj z naszej oferty trzech pokoi ucieczki i kilkudziesięciu gier virtual reality (vr). Ucieknij na chwilę z Poznania i daj się wciągnąć w nowy wymiar rozrywki!

W The Bunkier Virtual Reality skupiamy się na jak najlepszym wykorzystaniem możliwości jakie daje ten tryb rozgrywek. Wirtualna rzeczywistość to nowy sposób na grę komputerową- za pomocą specjalnych gogli przenosisz się do sztucznego świata, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia twórców. Sprzęt najwyższej jakości, szeroki wybór gier również w trybie multiplayer, gadżety urozmaicające grę- to wszystko sprawia, że możesz mieć problem z rozróżnieniem, która rzeczywistość jest wirtualna, czyli rozszerzona. Duża przestrzeń do gry na czterech stanowiskach HTC Vive, profesjonalna obsługa i możliwość podglądu zmagań na dużym ekranie tworzą przyjazną, unikatową atmosferę która sprawi, że będziesz naszym stałym gościem naszego vr.

Aktualności

7 March 2019

ELVEN ASSASSIN

Złap łuki i zabij hordy orków w epickiej grze obronnej miasta. Uważaj, aby unikać masywnych ciosów rzucanych na ciebie przez orków- wojowników. Możesz grać sam, lub […]
21 June 2018

PAVLOV VR

Pavlov VR to strzelanka w trybie multiplayer. Wróć do lat 90 wraz z przyjaciółmi i Counter: Strike w wersji VR! Możecie grać razem, lub przeciwko całemu […]
21 June 2018

BEAT SABER

Beat Saber to rytmiczna gra VR. Twoim celem jest cięcie klocków, które idealnie pasują do precyzyjnie wykonanej muzyki.

Nasz sprzęt

HTC Vive

 

To niezwykły headset, który daje możliwość eksplorowania świata wirtualnej rzeczywistości na własnych nogach. Gogle charakteryzują się rozdzielczością obrazu 2160 x 1200 i częstotliwością odświeżania 90Hz, co sprawia, że wirtualna rzeczywistość nigdy nie wyglądała bardziej realnie. Natomiast specjalne kontrolery umożliwiają interakcję z wirtualnymi obiektami. Wszystko to sprawia, że przeżycia są jak najbardziej realne.

 
 
 

Komputery

 

Zadbaliśmy o to, żeby nasz sprzęt umożliwiał jak najlepsze doznawanie wirtualnej rzeczywistości. Nasze maszyny zasilające gogle HTC VIVE, zawierające kartę graficzną GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming, dają możliwość przeżywania wirtualnej rzeczywistości w najwyższej jakości! Ponadto nasze komputery nie tylko są super wydajne, ale też świetnie wyglądają.

 

Cennik

Koszt zabawy na jednym stanowisku w lokalu to 70zł za godzinę.Kontakt z The Bunkier

The Bunkier Virtual Reality - vr
ul. Kościuszki 68 (wgłąb uliczki)
61-818 Poznań


 kontakt@thebunkier.pl
 +48 730 088 291
 +48 600 759 985
 +48 574 488 222
 www.facebook.com/TheBunkier


 

Napisz do nas wiadomość, nasz zespół
odpowie na wszystkie wasze pytania w ciągu 24h