Oferta dla firm

The Bunkier Escape Rooms – Dla Firm

Chcesz sprawdzić umiejętność współpracy i logicznego myślenia swoich pracowników?
Szukasz sposobu, aby zintegrować grupę, bądź przetestować jej umiejętności?
Skorzystaj z oferty dla firm w The Bunkier Escape Rooms.

90%

Umiejętności

80%

Logiczne myślenie

65%

Integracja

95%

Współpraca

Gry typu Escape

To świetna rozrywka typu Team Building. Dzięki dobremu zarządzaniu czasem i umiejętnościom graczy – wydostanie się z pokoju jest możliwe już w 20 minut. Zabawa oparta o gry komputerowe przeniesiona do realnego świata to idealny test osobowości dla każdego, ale również świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Całość polega na próbie ucieczki z jednego z dwóch pokojów. Macie na to 90 minut. Tutaj każdy przedmiot, kombinacja znaków czy nawet dźwięk może mieć znaczenie, dlatego należy działać w skupieniu. Podzielcie się obowiązkami, przenieście wskazówki w jedno miejsce i współpracujcie, aby jak najszybciej wydostać się z pokoju.W The Bunkier Escape Rooms

Do dyspozycji graczy oddajemy 2 pokoje: Rytuał i Program Goździk. Każdy z nich różni się panującą w nich atmosferą i stopniem trudności zagadek. Ponadto do dyspozycji graczy oddaliśmy wygodną poczekalnię.

W przypadku większych grup przygotowaliśmy prawie 100 metrową salę, w której możemy po wszystkim zorganizować wam wieczór integracyjny dopasowany do waszych oczekiwań. Weźcie jednak pod uwagę, że przygotowanie takiego wydarzenia wymaga czasu, dlatego w sprawie organizacji eventów firmowych prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy, bądź telefoniczny.