Ile kosztuje rozgrywka?

Godzina zabawy w The Bunkier Escape Rooms kosztuje 99 zł od grupy od poniedziałku do czwartku. W piątek i weekend cena wynosi 119 zł.

W ile osób możemy zagrać?

Nasze pokoje są przeznaczone dla grup złożonych z 2 do 4 graczy. Jeśli jednak bardzo się uprzecie – możemy wpuścić dodatkową osobę. Nie gwarantujemy jednak, że rozgrywka będzie wówczas komfortowa.

Ile czasu trwa ucieczka z pokoju?

W zależności od stopnia waszego zgrania i umiejętności – od 40 do 90 minut. Po upływie czasu Mistrz Gry przyjdzie wypuścić was z pokoju.

Co zrobić, jeśli któryś z graczy będzie musiał wyjść z pokoju przed czasem?

Na ścianie będzie wisiał klucz bezpieczeństwa, którym otworzycie drzwi wejściowe. Gra będzie toczyć się dalej w uszczuplonym składzie, aż do powrotu brakującego uczestnika.

Co, jeśli utkniemy w martwym punkcie?

W pokojach umieściliśmy telefony polowe. Jeśli będziecie potrzebowali podpowiedzi, możecie zadzwonić do Mistrza Gry i poprosić o wskazówkę. Pamiętajcie, że jesteście obserwowani i w zależności od ustaleń przed grą – Mistrz Gry może sam kontaktować się z wami, by ułatwić wam grę.

Czy wymagana jest znajomość języka polskiego?

Aby w pełni zagłębić się w fabułę pokoju należy znać język polski bądź angielski. Prosimy jednak o informację, jeśli grę mamy dla was przygotować w języku angielskim. Wiele dokumentów ważnych dla scenariusza, lecz nieistotnych dla wydostania się z pokoju oznaczymy symbolem znaku zapytania. Od waszej woli będzie zależało czy je przeczytacie, czy zostawicie w spokoju.

Czy pokoje są straszne?

To zależy. Zadbaliśmy o odpowiednią atmosferę w pokoju Rytuał, więc nie bierzcie ze sobą dzieci. Pokój Program Goździk nie jest straszny.

Co zrobić, jeśli szyfr nie pasuje do zamka?

Spróbujcie z innym zamkiem. Gry zostały wielokrotnie przetestowane, więc całość jest do przejścia.

Co, jeśli uszkodzimy jakiś element pokoju?

Jeśli zdarzy się to przez przypadek – przebolejemy stratę i postaramy się po waszym wyjściu doprowadzić pokój do stanu poprzedniego. Za celowe zniszczenia urządzeń, przedmiotów i mebli będziecie musieli odpowiedzieć finansowo.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć?

W pokojach umieszczone będą symbole przekreślonej dłoni. Oznaczają one, że nie należy używać siły w stosunku do danego przedmiotu.