Wracamy do działania po pandemii!

Jak do nas trafić?
18 marca 2019
Informacja o subwencji
1 grudnia 2021

Wracamy do działania po pandemii!

Nasze ciężkie, metalowe wrota, zamknięte z bólem serca w marcu w związku z epidemią szalejącą po świecie, na powrót się otwierają! The Bunkier budzi się z pandemicznego snu i czeka na kolejne grupy śmiałków, które zmęczone epidemicznym letargiem spragnione są wyzwań, emocji i przygód.

Choć miejsce to zdążyło się już przez ten czas zakurzyć, a echa ostatnich ekip rozwiązujących w nim zagadki już dawno umilkły, to czas pandemii pozwolił w ciszy i spokoju pracować szalonemu budowniczemu, który z mozołem odkuwał przejście do dawno zapomnianej sekcji schronu.

Głosy w ciemnościach szepczą, że oto nadchodzi coś zwanego „Zewem Przedwiecznych”…

Osobom, które od dawno czekają na otwarcie wrót z pewnością włos zjeżył się na głowie, a serce zabiło szybciej w dziwnej ekscytacji. My, jako strażnicy i opiekunowie tego miejsca chcemy zapewnić, że dołożymy dodatkowych starań, by wasze odwiedziny w The Bunkier były jeszcze bezpieczniejsze. Do waszej dyspozycji oddamy środki odkażające i jednorazowe rękawiczki, a pokoje będziemy na bieżąco dezynfekować, abyście oprócz wspomnień nie wynieśli z The Bunkier niczego niepożądanego.

Ponadto obserwujcie wiadomości, które będą pojawiać się na naszym profilu na facebooku i stronie internetowej thebunkier.pl . Kto wie, czy na dniach coś ekscytującego nie pojawi się na tych kanałach?

Bądźcie bezpieczni i pamiętajcie,
The Bunkier wzywa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *