Program Goździk

Szeol – Schron Ostateczny
26 July 2017
Zaginiony oficer
7 November 2015
zdjecie1c
zdjecie2c
zdjecie3c
zdjecie5c

Program Goździk


W okolicy od jakiegoś czasu zaczynają znikać małe dziewczynki.
Jedna po drugiej, tydzień w tydzień. Policja rozpoczyna poszukiwania, jednak jej praca nie przynosi żadnych rezultatów. Nikt niczego nie widział, a nagrania z ulicznych kamer są w jakiś sposób niemożliwe do odtworzenia. Władza stara się uspokoić przestraszonych mieszkańców, lecz do zniknięć wciąż dochodzi.

Starałeś się uchronić swoje dziecko przed podobnym losem, lecz chwila roztargnienia wystarczyła, by twoja córka zniknęła w ulicznym zgiełku. Jesteś zrozpaczony, chociaż policja zapewnia cię, że dopełni wszelkich starań, aby odnaleźć Annę. Nie wierzysz w to i postanawiasz wziąć sprawy w swoje ręce. Kontaktujesz się z pozostałymi rodzicami, badasz miejsca zbrodni i w końcu odnajdujesz trop wiodący do starej wojskowej fabryki chemikaliów. Uzbrojeni jedynie w latarki i determinację, pod osłoną nocy ruszacie na miejsce. Kruki skrzeczą złowrogo, gdy wkraczacie do ciemnego i śmierdzącego wilgocią hangaru.

Czy odnajdziesz Annę całą i zdrową? Czy dowiesz się, co stało się ze wszystkimi dziećmi? Czy odkryjesz prawdę za zniknięciami?

Program Goździk czeka...

i
IMG_8331